Dovanų kuponai

  1. Pradžia
  2. |
  3. Paslaugos
  4. |
  5. Dovanų kuponai

Artimas žmogus vis užsimena, kad būtų smagu išbandyti lauko tenisą? Išpildyk jo norą! Tik jums tennisvilnius.lt suteikia vienintelę tokią  galimybę. Tai gražūs ir šventiški –  TENISO TRENIRUOČIŲ DOVANŲ KUPONAI!*

1 pasiūlymas – 3-jų treniruočių kaina 100 eur, į kaina įskaičiuota raketės nuoma, kamuoliai (  teniso kortai neįskaičiuoti**)

2 pasiūlymas – 5-kių treniruočių kaina 165 eur, į kaina įskaičiuota raketės nuoma, kamuoliai ( teniso kortai neįskaičiuoti**)

3 pasiūlymas – 10-ties teniso treniruočių kaina 340 eur, į kaina įskaičiuota raketės nuoma, kamuoliai ( teniso kortai neįskaičiuoti**)

Dėl kuponų įsigijimo kreiptis juste@tennisvilnius.lt arba tel. 8-600 15689, kuponus galima atsiimti tiesiogiai arba jie bus išsiųsti paštu.

* Teniso treniruočių dovanų kuponų galiojimas nurodytas ant kiekvieno kupono
**teniso kortai yra rezervuojami trenerio ir kliento suderintu laiku, aikštelę rezervuoja klientas. Treniruotės vyksta tik SEB arenoje arba DELFI sporto centre.
 

Tenisas yra daugiau nei sportas – tai gyvenimo būdas. Jį žaisti norisi visada, nesvarbu ar tik atsikėlus anksti ryte ar po darbų ar išvykus atostogų.